15 dni temu

ADALend został wymieniony na CardanoCube.io: Zgłoś

Zdecentralizowana platforma pożyczkowa ADALend została wymieniona na platformie CardanoCube.io, która udostępnia informacje o dappach, zapewniając przegląd projektów zbudowanych na Cardano. W naszych najnowszych wiadomościach Cardano ADA przyglądamy się bliżej nowej platformie.

Listę poprzedza ogłoszenie AdaLend, w którym podzielili się zamiarem wykorzystania Plutus Application Backend do dalszego rozwoju platformy. CardanoCube.io jest głównym źródłem informacji o blockchainie Cardano, a nawet oferuje klientom detalicznym wysokiej jakości i wiarygodne informacje, dzięki czemu mogą podejmować własne świadome decyzje dotyczące kupowanych produktów. ADALend trafiał na półki jako niezbędny dapp Cardano, który ma duży potencjał, aby wpłynąć na rynek DeFi wraz z wprowadzeniem na rynek. ADALend spędził kilka pracowitych miesięcy nad rozwojem i dostarczaniem społecznościom większej ilości informacji na temat projektu i jego celów. ADALend ma więcej planów, aby nadal ujawniać, nad czym pracują programiści, ponieważ pojawia się więcej informacji i pozwala społeczności być częścią platformy w miarę jej premiery.

ADALend opracowuje skalowalny i pozbawiony zaufania protokół udzielania pożyczek, który obsługuje użytkowników w samorządnym środowisku, a protokół ten jest oparty na łańcuchu bloków Cardano, który umożliwi platformie pożyczkowej agregowanie protokołów obsługujących modele biznesowe, które umożliwiają wsparcie ekonomiczne miliardom użytkowników. ADALend przywróci równowagę sił między pożyczkodawcami a pożyczkobiorcami, dzięki czemu dzięki umożliwieniu wykorzystania zasobów cyfrowych jako zabezpieczenia, korzystanie z platformy zostanie zdywersyfikowane z korzyścią dla użytkowników.

adalend

Wykorzystując blockchain Cardano, ADALend wejdzie na rynek cyfrowego zarządzania gotówką, tworząc technologię, która pozwala każdemu delegować swoją cyfrową gotówkę i udostępniać ją do pożyczki, a także otwiera potencjał płynności opartej na blockchain. Input-Output Hongkong umieścił ADALend na swojej liście projektów Cardano, które są uważane za część ekosystemu wspierającego użytkowników większą liczbą produktów i usług.

Jak niedawno informowaliśmy, Cardano zostało założone w 2015 r. i uruchomione w 2017 r. jako alternatywa dla Ethereum i jest dowodem stawki blockchain, który opiera się na walidatorach sieci do przetwarzania transakcji ADA, ale także do utrzymania sieci. Jest to szósta co do wielkości krypto z kapitalizacją rynkową w wysokości 51,18 miliarda dolarów w momencie pisania.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy