20 dni temu

Wolumen handlu detalicznego AAX wzrósł o 140% od III do IV kwartału w 2021 r.

5 stycznia 2022 r. – AAX, który jest marką giełdy kryptowalut dla wszystkich, odnotował dziś gwałtowny wzrost wolumenu sprzedaży detalicznej dzięki nowym rejestracjom na swojej platformie w czwartym kwartale 2021 r.

Na narzędziu do śledzenia giełdy kryptowalut Coingecko wolumen obrotu w IV kwartale wzrósł wykładniczo, a średni dzienny obrót w ciągu 24 godzin osiągnął 1 miliard USD . Według danych platformy AAX wolumen obrotu w sektorze detalicznym na giełdzie AAX przyspieszył nawet o ponad 140% w ujęciu kwartalnym od III do IV kwartału.

„W ciągu ostatniego roku, gdy widzieliśmy rozwój adopcji Bitcoin i eksplozję wzrostu wokół NFT i GameFi, AAX był w stanie zdobyć znacznie większy udział w rynku jako portal i centrum na tej nowej arenie inwestycyjnej. Idąc dalej, w miarę rozwoju globalnego, zamierzamy być „platformą odsłuchową”, która działa pośród społeczeństwa” — powiedział Ben Caselin, dyrektor ds. badań i strategii w AAX.

W ostatnim kwartale roku AAX pozyskał również ponad 200 000 nowych klientów, którzy otworzyli konto i rozpoczęli swoją przygodę z kryptowalutami. AAX odnotował również wzrost liczby obserwatorów społecznościowych o 150% w ostatnim kwartale 2021 r., podczas gdy wizyty w witrynie utrzymywały ponad 2 miliony unikalnych użytkowników miesięcznie . Do najczęściej sprzedawanych tokenów na AAX w IV kwartale należały Solana (SOL), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) i Shiba Inu (SHIB) .

W czwartym kwartale 2021 r. AAX zwiększył ofertę dla wszystkich inwestorów dostępnych na swojej platformie, dodając pary handlowe zawierające popularne tokeny, takie jak Animoca Brands. AAX oferuje teraz łącznie ponad 150 par kryptowalut i ponad 130 monet, którymi można handlować za pośrednictwem swojej zgrabnej, przyjaznej dla inwestorów platformy.

Ogromny wzrost AAX podkreśla jego rosnący status jako giełdy kryptograficznej z wyboru dla wielu wybitnych inwestorów instytucjonalnych, którzy chcą skorzystać z globalnego boomu kryptowalut.

„Podczas gdy w 2021 r. chodziło tylko o instytucjonalną adopcję, rynek jest nastawiony na szaleństwo handlu detalicznego, które sprawi, że kryptowaluty osiągną nowy poziom powszechnej adopcji, a zarówno Bitcoin, jak i inne główne aktywa kryptograficzne, osiągną w tym roku nowy rekord. Na to właśnie przygotowuje się AAX” – kontynuował Caselin.

O AAX

AAX Exchange to giełda bez granic, która jest przeznaczona dla odbiorców na całym świecie, ponieważ wierzymy, że kryptowaluty są dla wszystkich. Dzięki dostępnej gamie produktów i wnosząc wkład w dyskusję na temat kryptowalut i kultury, otwieramy drzwi do Bitcoina i innych aktywów cyfrowych dla około 96% ludzi na całym świecie, którzy jeszcze ich nie posiadają, aby budować lepsze i bardziej integracyjne gospodarki.

Ulubiona przez ponad dwa miliony użytkowników w ponad 100 krajach, AAX jest pierwszą giełdą, która wykorzystuje standard Satoshi (SATS) do napędzania adopcji Bitcoina. Jesteśmy również pierwszymi, którzy korzystają z technologii LSEG i oferujemy pakiety oszczędnościowe o wysokiej rentowności, 100 par spot, głęboko płynne rynki terminowe, regularne rabaty na główne tokeny i szereg ramp.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy