21 dni temu

Aave przedstawia wdrożenie mobilnego portfela i Eyes V3 na StarkNet

Aave, wiodący zdecentralizowany protokół pożyczkowy, opracowuje portfel mobilny, poinformowała firma 1 stycznia.

Założyciel Stani Kulechow powiedział, że Aave posiada licencję na elektroniczne pieniądze w Wielkiej Brytanii, aby wspierać portfel. Firma Aave Ltd została licencjonowana przez Financial Conduct Authority jako autoryzowana instytucja pieniądza elektronicznego w lipcu 2020 r., co pozwala jej na „emitowanie pieniądza elektronicznego” i „świadczenie usług płatniczych”.

Wiadomość została pozytywnie odebrana na Twitterze, przyciągając do tej pory ponad 3700 polubień.

Iteracja V3

Użytkownik Twittera „motherlode.eth” zapytał Kulechowa, czy odnosi się do propozycji dotacji na wsparcie rozwoju aplikacji mobilnej Aave, która została przesłana na forum zarządzania protokołem w sierpniu. Kulechow odpowiedział: „Nie, chociaż ta propozycja jest niesamowita – Aave buduje coś oszałamiającego”.

Wiadomość pojawia się wraz z nadchodzącymi rozszerzeniami do Aave. Protokół przygotowuje się do uruchomienia swojej białej platformy instytucjonalnej o nazwie Aave Arc . 30 grudnia społeczność Aave również zaczęła dyskutować, czy wdrożyć swoją nadchodzącą iterację v3 na StarkNet L2 ZK-Rollup.

W listopadowym poście dotyczącym zarządzania Aave opisał wersję 3 i powiedział, że wdrożenie wprowadzi transfery międzyłańcuchowe, poprawioną efektywność kapitałową i funkcje specyficzne dla L2.

Aave jest obecnie czwartym co do wielkości protokołem DeFi pod względem łącznej wartości zablokowanej (TVL) cross-chain, szczycąc się 14,3 mld TVL we wdrożeniach w Ethereum, Polygon i Avalanche według DeFi Lama .

Źródło: thedefiant.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy