21 dni temu

Sieć Metaverse zbudowana na blockchainie aelf

Gdy Facebook zmienił nazwę na META, świat odnotował wzmożone zainteresowanie projektami GameFi opartymi na koncepcji metaverse, takimi jak Decentraland, Sandbox, Axie Infinity, Illuvium i wiele innych. Kraina koncepcji przyniosła nieskończenie szeroki rynek budowy infrastruktury blockchain. Jednocześnie sieć publiczna z pewnością zainicjuje ogromne zmiany w wymiarach wydajności, bezpieczeństwa, prywatności i łatwości użytkowania.

Od dłuższego czasu aelf jest najlepiej działającą i bezpieczną infrastrukturą chmury typu blockchain. W następujących trzech aspektach aelf prawdopodobnie będzie wyróżniał się na publicznym łańcuchu.

Wydajność aelf mainnet

Firma aelf opracowała sieć blockchain typu open source opartą na chmurze i zaprojektowaną jako wielopoziomowa struktura sidechain, umożliwiająca nieograniczoną skalowalność na drodze do zdecentralizowanej przyszłości. Dzięki tej platformie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do jednego rozwiązania do przełamywania przemysłowych wąskich gardeł, w tym wydajności i funkcjonalności cross-chain. Rozważając wydajność, platforma skonfigurowała każdy węzeł w sieci jako własne centrum przetwarzania w chmurze. W połączeniu z wielopoziomową strukturą łańcucha bocznego, każdy węzeł zyskuje wtedy nieograniczoną skalowalność. Obecnie aelf Enterprise zbliżył się do 35 tys. TPS na łańcuch boczny.

Dzięki ciągłemu rozwojowi Metaverse przyszli użytkownicy i transakcje w łańcuchu przekroczą setki lub tysiące razy poziom dzisiejszy. Wymaga to dobrej wydajności sieci publicznej, a aelf spełnia te wymagania.

Interoperacyjność na łańcuchach bocznych

Przyszłość Metaverse musi być zintegrowanym wszechświatem, w którym sieci publiczne muszą się ze sobą łączyć. Od czasu wprowadzenia innowacji w technologii blockchain uruchomiono ekskluzywne sieci publiczne z zablokowanymi kanałami komunikacji. Innymi słowy, obecne projekty to w większości odizolowane wyspy.

aelf zaprosił własną wyrocznię do rozwiązania tego problemu. wszechstronna wyrocznia aelf pomaga łączyć sieć poza i na łańcuchu, struktura sieci mesh tworzy komunikację między sieciami publicznymi dwukierunkową komunikację między sieciami publicznymi. To kombinowane rozwiązanie ma na celu przełamanie barier technicznych i rozwiązanie problemów branżowych. Staramy się zapewnić naszym globalnym użytkownikom dobrze działający i łatwy w użyciu system blockchain.

Przyjazny dla użytkownika framework programistyczny – aelf Enterprise

aelf koncentruje się na poprawie doświadczenia użytkownika na rozwijającym się frameworku aelf Enterprise. Struktura obejmuje mechanizmy konsensusu, protokoły komunikacyjne, inteligentne kontrakty i inne moduły. Dzięki aelf Enterprise programiści mogą szybko zbudować kompletny blockchain i łatwo uzyskać dostęp do ekologii aelf, przy niskich kosztach uczenia się i kosztach czasu. W ten sposób deweloperzy otrzymają większą przestrzeń do prezentacji technologii i będą mogli uzyskać pomoc ekologiczną od innych projektów z zakresu ekologii aelf, takich jak AMM, Lending, NFT i tak dalej.

Podkreślając swoją misję, aby posunąć naprzód przestrzeń blockchain, aelf organizuje ogromny, skoncentrowany na metawersie hackathon o nazwie Top of OASIS. Top of OASIS Hackathon ma na celu wspieranie projektów i pomysłów na wczesnym etapie ze społeczności programistów open-source, jednocześnie zwiększając różnorodność społeczności programistów aelf, która pomoże projektom rozwijać się i ostatecznie dołączyć do ekosystemu aelf.

Podczas gdy hackathon może być skoncentrowany na NFT, DeFi, DAO lub Web 3.0, aelf kieruje swoich uczestników do tworzenia projektów GameFi i związanych z metaverse. Imprezę można było zobaczyć tutaj.

Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy