16 dni temu

Szybko rozwijające się Stowarzyszenie Wydobycia Helu w Sieci Radiowej Z Wypożyczeniem Helu

3 stycznia 2022 – Hongkong, Hongkong


W ubiegłym roku zespół HeliumRent skoncentrował się na udostępnianiu swoich możliwości hotspotów swoim klientom za pośrednictwem platformy Helium.rent.

Firma działa w branży sieci radiowych od kilku lat i była w stanie budować konstrukcje na całym świecie. Istniejące stacje radiowe ułatwiają podłączanie nowych urządzeń wydobywczych Helium do sieci i dzielenie się dochodami z klientami.

Hosty Hotspot zarabiają kryptowaluty HNT na podstawie tego, jak bardzo przyczyniają się do rozwoju sieci poprzez wyzwania związane z dowodem pokrycia i będąc świadkiem wyzwań związanych z dowodem pokrycia.

Klienci uczestniczą w sprzedaży przez określony czas. Wraz z zalewem pieniędzy stowarzyszenie sieci radiowych chciałoby rozbudować swoją sieć, aby była silniejsza i szybsza. Jako firma z dużą ilością urządzeń, takich jak Bobcat i Sensecap, czasy dostawy są znacznie krótsze i nie wynoszą do 10 miesięcy, jak zwykle.

HeliumRent zaleca swoim klientom podążanie podwójnym torem. W przypadku krótkoterminowego i szybkiego uczestnictwa w sieci Helium wskazane jest wprowadzenie planów dostępnych tutaj . Dla tych, którzy chcą czekać 10 miesięcy lub dłużej na własne urządzenia, jest to również realna opcja.

Jesteśmy podekscytowani przyszłością i czekamy na więcej informacji o sieci Helium i jej alternatywnej technologii 5G za pośrednictwem hotspotów Helium. Helium to sieć, która ma pomagać urządzeniom IoT, takim jak hulajnogi elektryczne (Lime, Bird), proste czujniki i urządzenia śledzące zwierzęta, szybko i po bardzo niskich kosztach przesyłać do Internetu dane o małej objętości. Sieć ta wykorzystuje również firmy carsharingowe i rozwiązania smart city.

O helu

HeliumRent jest częścią „Stowarzyszenia Sieci Radiowych” stacji z lokalizacjami anten na całym świecie. Siedziba Stowarzyszenia Sieci Radiowej znajduje się w Hongkongu w Mira Place Tower. Hel ma zasięg sieci w wielu różnych krajach, a sieć powiększa się codziennie dzięki nowym hotspotom wydobywczym na żywo do wydobywania helu i przesyłania danych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj .

Kontakt

Alissa , kierownik ds. prasy HeliumRent

Ta treść jest sponsorowana i powinna być traktowana jako materiał promocyjny. Opinie i wypowiedzi wyrażone w niniejszym dokumencie są opiniami autora i nie odzwierciedlają opinii The Daily Hodl. Daily Hodl nie jest spółką zależną ani nie jest własnością żadnych ICO, startupów blockchain ani firm, które reklamują się na naszej platformie. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w jakiekolwiek ICO, startupy blockchain lub kryptowaluty. Należy pamiętać, że Twoje inwestycje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoją odpowiedzialnością.

Śledź nas na Twitterze Facebook Telegram

Sprawdź najnowsze ogłoszenia branżowe

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy