7 dni temu

9 firm obiecuje spalić token Shiba inu

Cena tokenów Shiba inu wydaje się wskazywać na wzrost, ponieważ otrzymuje wsparcie od dużych firm, a te firmy opowiadają się za spalaniem coraz większej liczby tokenów Shiba inu.

Moneta Shiba Inu to popularny token kryptograficzny w branży kryptograficznej, znajdujący się na liście monet memów. Shiba inu Znany jako największy rywal Dogecoina. Obecnie Doge, Shib, Floki otrzymują lepsze wsparcie, a także te zespoły projektowe próbują przeforsować przypadki użycia kryptowalut, podobnie jak inne flagowe projekty kryptograficzne.

W ostatnim czasie z zespołem projektowym Shiba inu współpracowało 9 firm. W ramach partnerstwa zobowiązują się spalić więcej tokenów Shiba inu.

Jednak spalenie tokenów przez 9 firm będzie zależało od zysku. Firma będzie spalać stały procent zysku ze swoich usług z Shiba inu.

W październiku-listopadzie cena Shiba inu była w trendzie zwyżkowym, a także cała branża kryptograficzna mówiła o monecie Shiba inu, ponieważ większość traderów kryptograficznych patrzyła na trend kryptowalut z Shiba. Jednak po połowie listopada rynek stanął w obliczu ogromnych wzlotów i upadków, a tokeny Shiba inu stanęły w obliczu ogromnego spadku.

Jeśli porównamy obecną cenę tokenów Shiba inu w ciągu ostatnich trzech miesięcy, to ta moneta jest o 37% wyższa.

Większa rozrywka wspierana nagrywanie

Na początku tego roku firma Bigger Entertainment ogłosiła, że ​​spali tokeny Shiba inu. Firma wyjaśniła, że ​​będzie zbierać tokeny Shiba inu poprzez sprzedaż NFT i spali 80% kolekcji monet Shiba inu.

3 stycznia Steven Cooper, dyrektor generalny Bigger Entertainment, ogłosił, że firma spaliła około 2,75 miliona Shiba od października 2021 roku.

Przeczytaj także: Źli aktorzy prowadzą oszustwa z nazwiskiem współzałożyciela Ethereum

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy