21 dni temu

5 sposobów na rozwój firmy z Klever ($KLV)

Rynek kryptowalut stale się rozwija, ponieważ pojawiają się nowe blockchainy i kryptowaluty. Niektórzy uważają, że nowe projekty mają być ignorowane przez społeczność, ale kryptowaluty, takie jak KLV, udowadniają, że jest inaczej. Firmy mogą skorzystać na oferowaniu KLV jako metody płatności. NOWPayments zapewnia rozwiązania do wdrażania bramki płatności KLV dla dowolnej firmy na całym świecie.

5 sposobów na rozwój firmy z Klever

Kluczowe punkty:

  • KLV to natywna kryptowaluta ekosystemu Klever.
  • Płatności KLV są tanie, szybkie i anonimowe.
  • NOWPayments dostarcza rozwiązania do wdrażania bramki płatności KLV .

Co to jest $KLV?

KLV to token użytkowy dla produktów i usług ekosystemu Klever. Klever obejmuje Klever Wallet i Klever Exchange, ale liczba projektów będzie rosła w przyszłości. Moneta Klever służy jako paliwo dla wszystkich platform Klever, a wszystkie transakcje przeprowadzane w portfelu aplikacji przechodzą bezpośrednio lub pośrednio przez monetę KLV. KLV jest łącznikiem między użytkownikami Klever a produktami i usługami w portfolio. KLV można stawiać, używać do opłacania opłat transakcyjnych i opłat za wymianę. Pozwala także posiadaczom obniżyć opłaty za wymianę, gdy są trzymane w portfelu. I oczywiście KLV to idealne rozwiązanie dla płatności p2p.

5 sposobów na ulepszenie Twojego biznesu za pomocą krypto Klever

Obniż wydatki na opłaty

Obniż wydatki na opłaty

Opłaty bankowe stanowią poważny problem dla większości firm. Są nieuniknione, a czasami wręcz oburzające. Co więcej, wydatki na opłaty mają tendencję do kumulacji i do końca roku zamieniają się w duże sumy. Obecnie nie ma usług, które byłyby w stanie zapewnić alternatywny system płatności z niskimi opłatami transakcyjnymi, z wyjątkiem kryptowalut takich jak KLV. Firmy, korzystając z KLV, mogą znacznie obniżyć swoje wydatki na opłaty, ponieważ transakcje KLV średnio nie kosztują więcej niż 0,1 $. Taka opłata oznacza dla firm tylko jedno: gwałtowny spadek rocznych wydatków na opłaty. Dlatego wdrożenie bramki płatności KLV jest gwarantowanym sposobem na zmniejszenie kosztów opłat dla każdej firmy.

Przyspiesz proces płatności

Przyspiesz proces płatności

„Szybciej znaczy lepiej” to motto każdej firmy. Jednak czas spędzany przez firmy na operacjach finansowych często staje się prawdziwym problemem. Banki nie tylko obciążają swoich klientów wysokimi opłatami, ale także dość często spowalniają ich działalność. Na przykład banki mogą przetwarzać międzynarodowe przelewy pieniężne przez kilka dni. Ponadto w niektórych krajach transakcje biznesowe stają się niemożliwe w dni wolne od pracy. Trudno powiedzieć, że takie rzeczy szkodzą firmom, zwłaszcza globalnym, które sprzedają swoje produkty za granicą i mają zagranicznych dostawców. Jednak dzięki blockchain można rozwiązać problem powolnych transakcji. Transakcje KLV są niemal natychmiastowe i trwają zaledwie kilka sekund. KLV może pomóc firmom w szybszym transferze pieniędzy, co również pozytywnie wpłynie na ich wydajność operacyjną.

Zaoferuj anonimową metodę płatności

Zaoferuj anonimową metodę płatności

Anonimowość jest kluczowa podczas zakupów online, ale dziś ludzie, którzy kupują towary i usługi od sprzedawców internetowych, nie mają prywatnej metody płatności. Banki i podmioty przetwarzające płatności, takie jak PayPal, zawsze wymagają od swoich klientów poddania się surowym procedurom KYC i udostępniania swoich prywatnych informacji firmom, od których kupują produkty. Chociaż ogólnie ludzie akceptują fakt, że nie mają żadnej poufności, jeśli chodzi o płatności, niektórzy z nich nadal chcą mieć anonimową opcję dokonywania płatności. Moneta Klever może być faktycznie wykorzystywana przez firmy jako prywatna metoda płatności. Właściciele KLV nie muszą ujawniać żadnych swoich poufnych informacji w celu przeprowadzenia transakcji KLV.

Pozbądź się obciążeń zwrotnych

Pozbądź się obciążeń zwrotnych

Obecnie firmy stoją w obliczu wielu rodzajów zagrożeń, a oszustwa związane z obciążeniami zwrotnymi są jednym z najczęstszych. Główny problem z oszustwami związanymi z obciążeniami zwrotnymi polega na tym, że nie ma realnego sposobu, aby temu zapobiec, ponieważ banki są jedyną stroną, która ma kontrolę nad takimi sprawami. Kryptowaluty umożliwiają sprzedawcom odzyskanie kontroli. Wszystkie transakcje KLV są nieodwracalne, co uniemożliwia oszustwo związane z obciążeniami zwrotnymi. Jeśli więc zdecydujesz się na obsługę płatności KLV, możesz na zawsze zapomnieć o oszustwach związanych z obciążeniami zwrotnymi. Co więcej, kryptowaluty umożliwiają firmom omawianie potencjalnie rzeczywistych sytuacji związanych z obciążeniami zwrotnymi bezpośrednio z klientem. Na przykład w przypadku skradzionego portfela kryptograficznego ofiara będzie musiała skontaktować się z firmą i przekonać ją, że płatność została dokonana nie przez nią, ale przez przestępców. Tak więc bramka płatnicza KLV jest niezawodnym rozwiązaniem do ochrony Twoich środków przed kradzieżą.

Wyróżnij swoją firmę

Wyróżnij swoją firmę

Pomimo tego, że kryptowaluty to obecnie branża warta biliony dolarów, dla większości ludzi nadal pozostaje nowością. W rezultacie za każdym razem, gdy firma zaczyna akceptować kryptowaluty jako płatność, natychmiast zwraca uwagę różnych mediów, a także społeczności kryptograficznej. Ekosystem Klever służy milionom ludzi. W ten sposób, wykorzystując KLV jako płatność, przedsiębiorstwa mogą znacznie zwiększyć liczbę swoich potencjalnych klientów. Zasadniczo osoba, która ma KLV w swoim portfelu, będzie zachwycona, mogąc wesprzeć firmę, która akceptuje KLV jako płatność. Co więcej, ponieważ KLV jest stosunkowo nowym aktywem, niewiele firm zaczęło jeszcze wykorzystywać go jako środek płatniczy. Tak więc w tej chwili firmy mają przewagę wczesnego adaptacji.

Jak zaakceptować KLV

Jeśli chcesz szybko i bezpłatnie wdrożyć bramkę płatności KLV, możesz skorzystać z narzędzi NOWPayments. NOWPayments zapewnia sprzedawcom kilka niezawodnych rozwiązań do wdrażania bramki płatności monetami Klever. Na przykład firmy eCommerce mogą korzystać z wtyczek kompatybilnych z PrestaShop, WooCommerce, Magento 2, WHMCS, OpenCart, Zen Cart, Shopify i Shopware. Ponadto firmy mogą korzystać z faktur kryptograficznych i wirtualnego terminala Point-of-Sale .

NOWPayments to usługa bez powiernictwa, która gwarantuje natychmiastowe wypłaty swoim partnerom. NOWPayments obciąża klientów tylko za transakcję, którą przetwarza. Opłata za transakcję zaczyna się od 0,4%.

Istnieje również możliwość wdrożenia widżetów darowizn KLV, przycisków i linków .

Wniosek

KLV to natywna kryptowaluta wysoce obiecującego ekosystemu Klever, z której codziennie korzystają tysiące ludzi. Firmy mogą znacznie skorzystać na wdrożeniu bramki płatności KLV. NOWPayments oferuje firmom narzędzia do przyjmowania monet Klever jako płatności .

Akceptuj płatności KLV
Źródło: nowpayments.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy