19 dni temu

5 sposobów na zwiększenie biznesu dzięki DigiByte ($DGB)

Kryptowaluty bardzo ewoluowały od czasu wprowadzenia technologii blockchain. Kryptowaluty wydane po bitcoinie średnio pod każdym względem przewyższają pionierską monetę. Jedną z takich kryptowalut jest DigiByte. DigiByte może pochwalić się doskonałą szybkością transakcji, dzięki czemu jest opłacalnym rozwiązaniem płatniczym dla firm. Coraz więcej firm zaczyna stosować krypto w swoich działaniach, a DigiByte gwarantuje liczne korzyści dla firm, które zdecydują się na wdrożenie go jako metody płatności. Poznaj pięć sposobów, dzięki którym DigiByte może usprawnić Twoje operacje. NOWPayments oferuje narzędzia do konfiguracji bramki płatności DGB .

Kluczowe punkty:

  • DGB to natywna kryptowaluta blockchainu DigiByte.
  • DigiByte jest szybki, popularny i anonimowy.
  • NOWPayments oferuje rozwiązania do wdrażania bramki płatności DGB .

Co to jest $DGB?

Co to jest $DGB?

DigiByte to blockchain uruchomiony w 2013 roku, który w dużej mierze zrewolucjonizował kryptowaluty dzięki szybkim transakcjom. Sieć DigiByte składa się z 3 oddzielnych warstw, które ułatwiają wdrażanie zdecentralizowanych aplikacji i zwiększają bezpieczeństwo. DigiByte zapewnia decentralizację wydobycia, oferując pięć algorytmów wydobywczych. Różnorodny wybór algorytmów wydobywczych stymuluje również ogromną przepustowość transakcji. Na przykład średnia prędkość transakcji w blockchain DigiByte jest 40 razy większa niż w sieci Blockchain. Natywną kryptowalutą DigiByte jest DGB. Moneta ma całkowitą podaż 21 miliardów żetonów, która jest ustalona.

5 sposobów na ulepszenie Twojego biznesu za pomocą krypto DigiByte

Zwiększ wydajność

Zwiększ wydajność

Szybkość transakcji DigiByte jest prawdopodobnie kluczową cechą monety, z której firmy mogą czerpać korzyści. Średni czas potwierdzenia transakcji w sieci DigiByte to 15 sekund. Przekłada się to na niesamowitą szybkość transakcji, co oznacza, że ​​otrzymanie płatności DGB zajmuje zaledwie kilka sekund. Co więcej, nie ma znaczenia, gdzie geograficznie znajdują się nadawca i odbiorca, ponieważ szybkość transakcji DGB jest uniwersalna. Co więcej, DigiByte jest w stanie przetwarzać nawet 1066 transakcji na sekundę. Dzięki temu firmy mogą wdrożyć DGB jako szybką metodę płatności, która może być szczególnie korzystna w sytuacjach z udziałem klientów zagranicznych. Kiedy firma musi otrzymać płatność z zagranicy, zwykle robi to za pomocą międzynarodowego przelewu bankowego. Jednak głównym problemem jest to, że przelewy bankowe mogą dotrzeć do kilku dni. Zamiast tego firmy mogą korzystać z płatności DGB, które są niemal natychmiastowe, co zwiększa ich wydajność. Ponadto NOWPayments oferuje funkcję automatycznej konwersji, która umożliwia firmom automatyczną konwersję płatności DGB na fiat.

Obniż swoje koszty

Obniż swoje koszty

Wydatki zabijają zyski i mają tendencję do ogromnego wzrostu, gdy Twoja firma osiąga większe zarobki. Transakcje DGB mogą położyć kres temu problemowi. Transakcje DGB mają nie tylko prędkość rakietową, ale są również niezwykle tanie. W rzeczywistości transakcja DGB kosztuje średnio mniej niż 0,1 USD. To wielka poprawa dla firm, które utknęły w opłatach bankowych. Transakcja przetworzona przez bank może kosztować handlowców kilka dolarów, które sumują się i pod koniec roku mogą osiągnąć astronomiczne rozmiary, zwiększając koszty dla firm. Dlatego transakcje DGB mogą pomóc firmom obniżyć koszty opłat i osiągnąć wyższe zyski.

Wdróż anonimową bramkę płatności

Wdróż anonimową bramkę płatności

Jedną z największych zalet, która jest uniwersalna dla wszystkich kryptowalut, jest anonimowość. Technologia Blockchain miała być zdecentralizowana. Tak więc łańcuchy bloków, w tym sieć DigiByte, nie mają jednego organu, który mógłby sprawdzać użytkowników, odmawiać dostępu niektórym i zezwalać na korzystanie z łańcucha bloków innym. Zasadniczo DigiByte jest otwarty dla wszystkich i nie ma potrzeby udostępniania swoich danych osobowych, aby rozpocząć wysyłanie i odbieranie DGB. Ponieważ użytkownicy mogą swobodnie korzystać z DGB bez ujawniania swojej tożsamości, mogą anonimowo kupować towary i usługi online. Dlatego oferowanie anonimowej bramki płatniczej DigiByte może być dobrym pomysłem dla firm ceniących prywatność swoich klientów.

Zapewnij bezpieczeństwo

Zapewnij bezpieczeństwo

Sieć DigiByte ma solidną ochronę przed wszelkiego rodzaju atakami hakerskimi na jej łańcuch bloków. Podczas gdy kontrola nad 51% mocy sieci jest wymagana do zakłócenia działania blockchainu DigiByte, osiągnięcie tego jest praktycznie niemożliwe dzięki unikalnemu podejściu blockchain. Jak wspomniano powyżej, DigiByte zapewnia decentralizację wydobycia, aby zapobiec złośliwemu wydobyciu i wahaniom mocy mieszania. Jednym z algorytmów kopania DigiByte jest Odocrypt, który zmienia się co dziesięć dni pod kątem odporności na ASIC. Firmy, które zdecydują się na przechowywanie swoich środków w DGB, mogą mieć pewność, że ich kryptowaluta będzie bezpieczna i chroniona przed atakami. Podobnie płatności DGB są niezwykle bezpieczne i zawsze docierają do odbiorcy w mgnieniu oka.

Zwiększ popularność swojej marki

Zwiększ popularność swojej marki

Popularność jest ważna dla firm; im więcej osób wie o Twojej firmie, tym więcej masz potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach korzystanie z płatności kryptowalutowych to jeden z najłatwiejszych sposobów na przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie rozpoznawalności marki. Jednak niewiele firm z niego korzysta. Każda kryptowaluta ma społeczność wiernych fanów, którzy wspierają swoją ulubioną monetę lub blockchain. Kiedy firmy wdrażają bramkę płatności kryptograficznych, tworzą rzeczywisty przypadek użycia dla określonej kryptowaluty, przyczyniając się w ten sposób do promocji monety. Społeczności zawsze obsługują nowe przypadki użycia swoich monet, w tym firmy, które wdrażają płatności kryptograficzne. DigiByte ma jedną z największych społeczności w branży, dlatego oferowanie DGB jako opcji płatności może potencjalnie przyciągnąć uwagę fanów monety i zwiększyć popularność Twojej firmy.

Jak zaakceptować DGB

Jeśli masz firmę i chcesz skonfigurować płatności DGB, możesz to zrobić za pomocą NOWPayments. Istnieje kilka niezawodnych rozwiązań oferowanych przez NOWPayments do wdrażania bramki płatności DGB. Na przykład firmy eCommerce mogą korzystać z wtyczek kompatybilnych z PrestaShop, WooCommerce, Magento 2, WHMCS, OpenCart, Zen Cart, Shopify i Shopware. Ponadto firmy mogą korzystać z faktur kryptograficznych i wirtualnego terminala Point-of-Sale .

NOWPayments to usługa bez powiernictwa, która gwarantuje natychmiastowe wypłaty swoim partnerom. NOWPayments obciąża klientów tylko za transakcję, którą przetwarza. Opłata za transakcję zaczyna się od 0,4%.

Istnieje również możliwość wdrożenia widżetów darowizn DGB, przycisków i linków .

Wniosek

Blockchain DigiByte może pochwalić się wieloma niesamowitymi funkcjami, w tym szybkimi transakcjami i niskimi opłatami. NOWPayments zapewnia firmom narzędzia do wdrażania bramki płatności DGB .

Akceptuj płatności DGB
Źródło: nowpayments.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy