24 dni temu

5 sposobów na rozkręcenie biznesu za pomocą SAND

Sandbox to imponujący projekt metaverse, który rozwija branżę kryptograficzną. Natywny token Sandbox, SAND, posiada wiele zalet, które czynią z niego idealną opcję płatności. Dowiedz się, jak możesz wykorzystać SAND do rozwoju swojej firmy.

Kluczowe punkty:

  • SAND to świetne rozwiązanie płatnicze.
  • SAND może pomóc firmom przyciągnąć nowych klientów i zaoferować prywatną i bezpieczną opcję płatności.
  • NOWPayments zapewnia narzędzia do akceptowania SAND jako płatności .

Przyciągnij nowych klientów

Przyciągnij nowych klientów

Społeczność Sandbox składa się z tysięcy osób, które regularnie angażują się w ekosystem Sandbox. Większość posiadaczy SAND to aktywni gracze, którzy grają w różne gry na platformie Sandbox. Taka oddana społeczność zawsze z radością wita każdy nowy przypadek użycia swojej ulubionej monety. Płatności to jeden z możliwych sposobów korzystania z SAND. Jednak obecnie niewiele firm oferuje SAND jako opcję płatności swoim klientom, przez co tracą uwagę społeczności SAND. Dlatego, wdrażając bramkę płatności kryptograficznych SAND, możesz potencjalnie przyciągnąć tysiące posiadaczy SAND, którzy będą podekscytowani wymianą swoich tokenów na Twoje produkty i usługi.

Korzystaj z marketingu grywalizującego

Korzystaj z marketingu grywalizującego

Platforma Sandbox jest przeznaczona do gier zdecentralizowanych. Firmy mogą wykorzystywać metaverse Sandbox w ramach marketingu grywalizacyjnego. Monety SAND są kołem ratunkowym Sandbox i służą do tworzenia unikalnych ZASOBÓW na platformie, które są różnymi przedmiotami, które można wykorzystać w metawersie. Firmy mogą skorzystać z tej funkcji i tworzyć własne kolekcje AKTYWÓW za pomocą SAND. Następnie przedmioty te mogą zostać rozdane osobom, które w nagrodę zdecydują się na zakup produktów firmy za pomocą SAND. Przyczyni się to również do rozgłosu firmy i jej popularności w społeczności kryptograficznej.

Użyj SAND, aby oferować prywatne płatności

Użyj SAND, aby oferować prywatne płatności

Wiele osób uważa prywatność za prawo człowieka. Jednak z jakiegoś powodu ta zasada nie dotyczy płatności. Każda tradycyjna metoda płatności, czy to przelew bankowy, czy transakcja za pomocą usługi przetwarzania płatności, zawsze wiąże się z udostępnieniem swoich danych osobowych. To naturalne, że wiele osób nie chce tego robić, ale w większości przypadków firmy nie dają im alternatywy. Transakcje SAND mogą być tą alternatywą, ponieważ są prywatne i anonimowe. Dzięki temu, oferując klientom SAND jako metodę płatności, firmy mogą zapewnić swoim klientom niezawodny i poufny sposób płacenia za ich produkty i usługi.

Zapewnij doskonałą odpowiedzialność

Zapewnij doskonałą odpowiedzialność

Odpowiedzialność to problem, z którym w pewnym momencie spotyka się każda firma. Śledzenie i rejestrowanie wszystkich działań finansowych i wskaźników może stanowić wyzwanie nawet dla zaawansowanych przedsiębiorstw. SAND to kryptowaluta wdrożona w blockchainie Ethereum, publicznej i przejrzystej sieci. Oznacza to, że informacje o każdej transakcji SAND i portfelu zawierającym monetę są na zawsze przechowywane w blockchain i udostępniane publicznie. Taka funkcja może znacząco pomóc firmom w zapewnieniu rozliczalności, ponieważ wszystkie niezbędne dane zawsze pozostaną otwarte. Blockchain działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a danych na nim nie można zmienić, co gwarantuje bezpieczeństwo danych firm.

Ułatw sobie płatności

Ułatw sobie płatności

Transakcje SAND są również szybkie i wydajne, co może szczególnie przynieść korzyści firmom, które mają międzynarodowych klientów. Przeprowadzanie przelewów bankowych może naprawdę spowolnić działania Twojej organizacji. Na przykład międzynarodowy przelew bankowy wysłany przez jednego z Twoich klientów może dotrzeć do Ciebie tylko w kilka dni. Transakcje SAND rozwiązują ten problem, ponieważ są pozbawione granic i można je przetworzyć w ciągu kilku minut. Zasadniczo transakcje SAND są szybkie bez względu na to, gdzie mieszka nadawca i odbiorca. W połączeniu z faktem, że nie ma procedury KYC ani procesu rejestracji w celu wysłania SAND, token można uznać za doskonałe i łatwe w użyciu rozwiązanie płatnicze.

Jak zaakceptować SAND jako płatność?

NOWPayments zapewnia sprzedawcom kilka niezawodnych rozwiązań do wdrażania bramki płatności Sandbox. Na przykład firmy eCommerce mogą korzystać z wtyczek kompatybilnych z PrestaShop, WooCommerce, Magento 2, WHMCS, OpenCart, Zen Cart, Shopify i Shopware. Ponadto firmy mogą korzystać z faktur kryptograficznych i wirtualnego terminala Point-of-Sale .

Istnieje również możliwość wdrożenia widżetów darowizn SAND, przycisków i linków .

Wniosek

Transakcje SAND są prywatne i szybkie, co czyni je doskonałymi dla firm. NOWPayments pomaga firmom we wdrażaniu własnych bramek płatności SAND .

Akceptuj płatności SAND
Źródło: nowpayments.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy