21 dni temu

6 gier NFT Play, aby zarobić, o których powinieneś wiedzieć

Przeglądaj gry NFT teraz na mintable.app!

Bored Ape Yacht Club (BAYC) ogłosił niedawno partnerstwo z Animoca Brands w celu opracowania gry opartej na blockchainie, w której można zarobić, wykorzystując NFT Yuga Lab, a także z cyfrowym gruntem, który zdobywa miliony w grach Metaverse, takich jak Decentraland i The Sandbox , najnowszym szaleństwie Świat krypto i NFT szturmem to zdecentralizowane gry. Te zdecentralizowane gry są również powszechnie znane jako gry kryptograficzne i wykorzystują w swoich grach modele GameFi, takie jak mechanika gry, aby zarobić .

Ta lista zawiera niektóre z najlepszych gier, o których powinieneś wiedzieć:

1. Nieskończoność Osi

Źródło: IGN SEA

Jak możemy rozmawiać o grach, w których można zarobić, nie mówiąc o Axie Infinity ? Axie Infinity, zdecydowanie najpopularniejsza gra typu „graj, aby zarobić”, można porównać do gier takich jak Pokemon i Tamagotchi , w których gracze zbierają, hodują, ewoluują, handlują i walczą z uroczymi małymi stworzeniami zwanymi „Osie”. Axie mają różne atrybuty i mocne strony i mogą być kojarzone z innymi Axie, aby stworzyć nowe unikalne dzieci Axie za pomocą żetonu w grze o nazwie Smooth Love Potions (SLP).

2. Iluwium

Źródło: Metahub

Illuvium to gra fantasy RPG, która łączy eksplorację fantasy w otwartym świecie z bitewną grą PVP. Gracze Illuvium mogą walczyć, brać udział w zadaniach i wyzwaniach, zbierać i wymieniać się w grze. Gra Illuvium jest zamieszkana przez istoty zwane Iluvials, za które gracze mogą schwytać w bitwie. Token Illuvium (ILV) jest używany jako token zarządzania przez Illuvium DAO, aby nagradzać graczy za ich osiągnięcia w grze i uprawnia graczy do udziału w Illuvium Vault.

3. Bogowie uwolnieni

Źródło: Twitter @godsunchained

Gods Unchained trafia na pierwsze strony gazet w sferze kryptowalut jako jedna z najpopularniejszych obecnie darmowych gier handlowych, w których można zarobić. Prowadzona przez byłego reżysera gry i inspirowana Magic The Gathering: Arena , gra polega na rywalizacji i przechytrzeniu przeciwników poprzez zbieranie kart do gry i budowanie talii. Karty w talii pozwalają graczom strategicznie łączyć różnorodne taktyki, aby grać i pokonywać przeciwnika podczas gry.

4. Derace

Źródło: Binance

Derace to „kompletny ekosystem wyścigów konnych NFT”, który pozwala graczom kupować, hodować i obstawiać wyścigi w czasie rzeczywistym w grze. Te konie NFT mają unikalne cechy, które poprawiają wrażenia z wyścigów, a gra daje również graczom możliwość nie tylko obstawiania wyścigów konnych, ale także budowania własnego hipodromu, w którym odbywają się wyścigi, aby zgarnąć prowizję. Pełna platforma ma zostać uruchomiona w 2022 roku, a jej system zakładów ma ruszyć do końca roku.

5. Moja sąsiadka Alicja

Źródło: Steam

Zainspirowany Animal Crossing , popularną grą na Nintendo Switch , My Neighbor Alice to wieloosobowa gra budowlana z fabułą, którą gracze mogą śledzić, a także cyfrowym światem, w którym mogą zbierać i wymieniać NFT. Gracze mogą kupować lub posiadać wirtualne wyspy, zbierać i budować ekscytujące przedmioty oraz poznawać nowych przyjaciół. Składnik gry polegający na graniu, by zarobić pochodzi z wykonywania zadań, za które gracze mogą zdobyć ALICE , natywny token gry.

6. Gwiazda bitwy

Battle Star to kosmiczna gra retro na Immutable X , połączona z Ethereum. Pancerniki NFT są używane do walki z innymi graczami i zarabiania KREDYTU, natywnego tokena gry. Gracze mogą również najeżdżać planety, aby gromadzić zasoby, które są wymagane do tworzenia ulepszeń dla pancerników. Jednocześnie futurystyczna i nostalgiczna, ta gra jest warta obejrzenia, jeśli jesteś prawdziwym fanem science-fiction! Gra wystartuje 10 stycznia 2022 r., ale niektóre zajawki pancerników NFT są już dostępne w ich niezgodzie .

Dlaczego gry typu „graj, aby zarobić” są tak popularne?

Dzięki unikalnemu modelowi gier, który łączy systemy DeFi i NFT wraz z wrażeniami z gry, gry typu „graj, aby zarobić” pozwalają graczom lub uczestnikom zdobywać lub być nagradzanymi kryptowalutami w grze. Grając lub handlując, kryptowaluta zdobyta w grze może zostać zamieniona na gotówkę, którą można wykorzystać w prawdziwym świecie. Nie jest więc niespodzianką, że gry typu „graj, aby zarobić” nabierają tempa i zyskują popularność wśród graczy, rynków, a także programistów.

Przeglądaj gry NFT teraz na mintable.app!

Źródło: editorial.mintable.app
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy