19 dni temu

Oto 5 EKSCYTUJĄCYCH tokenów Metaverse na Solana Blockchain

Ekosystem Solana wywołał spore zamieszanie w 2021 roku. Oprócz DeFi i NFT, tokeny Metaversum są teraz również budowane na szybkim blockchainie Solana. Porozmawiajmy o 5 ekscytujących tokenach Metaverse i ich projektach, które są obecnie uruchomione na Solana Blockchain.

#1 Solice (SLC)

Solice to metaświat VR zbudowany na blockchainie Solana. Jest bardzo podobny do popularnych metawersów, takich jak Decentraland i The Sandbox. Gracze mogą odkrywać metawers 3D i kupować ziemię. Ostatnio Solice pozyskała 4,3 miliona dolarów kapitału wysokiego ryzyka. Jak dotąd SLC nie ma kapitalizacji rynkowej, ale jest to niezwykle ekscytujący projekt metaverse na Solanie.

#2 Kraina Synergii (SNG)

Synergy Land to wieloosobowa gra ARPG, która została zbudowana na blockchainie Solana i opracowana przez Synergy Studio. Według twórców gra będzie zawierać tryby Player vs Player, Player vs AI oraz hodowanie cyfrowych zwierzaków. Gra wykorzystuje silnik Unreal Engine. Synergy Land również nie osiągnął jeszcze kapitalizacji rynkowej. Niemniej jednak niedługo powinno być możliwe zagranie w metaverse na blockchainie Solana.

#3 Afflarium (AFFL)

Afflarium to wieloosobowa gra metaverse oparta na blockchainie Solana. W grze gracze powinni szukać tokenów SOL i aktywów w postaci NFT i walczyć o nie z innymi graczami. Token AFFL to token zarządzania zbudowany na blockchainie Solana. AFFL również nie jest jeszcze dostępny na giełdach.

#4 Gildia Dobrych Gier (GGG)

Good Games Guild chce stać się centrum gier, które w przyszłości chce stać się jednym z największych ekosystemów metaverse. Funkcje GGG powinny obejmować gry typu „graj, aby zarobić”, transakcje NFT typu „wynajem, aby zarobić” oraz tokeny typu „od stawki do zarobienia”. W tej chwili cena tokena GGG wynosi 6,36 USD. Kapitalizacja rynkowa wynosi 8 100 000 USD.

#5 Atlas Gwiazd (ATLAS)

Star Atlas jest „gwiazdą” wśród tych gier Solana Metaversum. Gra polega na eksploracji wirtualnej przestrzeni. Tam gracze mogą budować statki kosmiczne i je ulepszać. Po tym mogą odkrywać nowe planety i gwiazdy. Star Atlas wybrał Solana jako protokół do budowy swojego wielowarstwowego metaverse. Star Atlas ma teraz kapitalizację rynkową w wysokości 230 milionów dolarów.

Możesz kupić token SOL z Solana Blockchain na Binance , Coinbase , Kraken i Bitfinex .

Jeśli nie chcesz przegapić żadnych nowości ze świata kryptowalut, koniecznie zapisz się do naszej strefy premium!

Źródło: cryptoticker.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy