21 dni temu

5 najlepszych kryptowalut do kupowania po niskich cenach Styczeń 2022 Tydzień 1

Rynek kryptowalut spadł w ciągu ostatnich 24 godzin. Przy 2,345 biliona dolarów jego całkowity limit spadł o 1%. Większość głównych monet spadła o podobny odsetek, przy czym bitcoin (BTC) o 1,2% w ciągu ostatniego dnia. Jednak, chociaż utrzymujący się spadek koniunktury może być rozczarowaniem dla parmabulków, daje on wiele możliwości inwestorom, którzy lubią kupować tanie monety. W związku z tym, oto 5 najlepszych kryptowalut do kupienia teraz po niskich cenach. Obejmuje to monety o cenie około 100 USD lub mniej.

5 najlepszych kryptowalut do kupienia po niskich cenach

1. Kosmos (ATOM)

ATOM jest jedną z mniejszości wśród 100 największych monet, które wzrosły w ciągu ostatniego dnia i tygodnia. Przy 39,43 USD jest to wzrost o 4,6% w ciągu ostatnich 24 godzin io 32% w ciągu ostatniego tygodnia. Wzrósł również o 82% w ciągu ostatnich 14 dni i o 40% w ciągu ostatnich 30.

Wykres cen Cosmos (ATOM) - 5 najlepszych kryptowalut do kupienia po niskich cenach.

Podczas gdy cały rynek przegapił długo oczekiwany bożonarodzeniowo-nowy rok, ATOM od 20 grudnia rośnie w górę. Jego wskaźniki pozostają mocne, a 30-dniowa średnia krocząca (na czerwono) nadal rośnie powyżej 200-dniowej średnia (na niebiesko). Sugeruje to, że nadal osiąga nowe, skonsolidowane poziomy. Jednocześnie jego wskaźnik względnej siły (w kolorze fioletowym) pozostaje na poziomie nieco poniżej 60. Wskazuje to na dobrą dynamikę bez wykupienia monety.

Głównym powodem, dla którego ATOM się teraz zbiera, jest wprowadzenie na rynek mostu grawitacyjnego. Jest to pomost między kosmicznym „internetem blockchainów” a Ethereum. To nie tylko otworzy ekosystem Cosmos na znacznie większą płynność, ale także wzbudzi podekscytowanie traderów, że Cosmos będzie teraz widział znacznie większy ruch w przyszłości. Spodziewamy się również, że ATOM przekroczy swój obecny rekordowy poziom 44,42 USD, cofnięty we wrześniu ubiegłego roku.

2. Fantom (FTM)

FTM to kolejna ważna moneta, która dobrze sobie radzi w czasie suszy. Jego obecna cena wynosi 2,88 USD, co oznacza 17% wzrost w ciągu ostatnich 24 godzin. To także wzrost o 31% w ciągu ostatnich siedmiu dni io 109% w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Z drugiej strony pozostaje o 17% poniżej rekordowego poziomu 3,46 USD, ustanowionego 28 października.

Wykres cen Fantom (FTM).

Wskaźniki FTM są porównywalne do wskaźników ATOM. Wspina się od 20 grudnia, podczas gdy jego średnia 30-dniowa jest obecnie wyższa niż 200-dniowa. Podobnie jego RSI jest nieco poniżej 60.

Platforma inteligentnych kontraktów, Fantom, szybko staje się rywalem dla Ethereum, Binance Smart Chain i innych podobnych sieci. Jego natywny token, FTM, wzrósł w ubiegłym roku o 13 000%. Jego łączna wartość osiągnęła również 5,87 miliarda dolarów, w porównaniu z nieco ponad 1,5 miliarda dolarów na początku października.

Równolegle ekosystem Fantomu obejmuje obecnie ponad 200 projektów i aplikacji. Biorąc pod uwagę, że FTM funkcjonuje jako token zarządzania, obstawiania i opłat w ramach tego ekosystemu, jego wartość z pewnością będzie nadal rosnąć w nadchodzących tygodniach. Zwłaszcza, gdy ma ograniczoną podaż.

Ponadto Fantom ogłosił stały napływ nowych integracji w ciągu ostatniego roku. Ostatnio obsługuje stablecoin USDC dzięki partnerstwu między Allbridge i Beethoven-x.

3. Królestwa DeFi (KLEJNOT)

JEWEL jest jednym z nowszych graczy na rynku 100 największych monet (według kapsli). Przy 21,15 USD jest o 2% w ciągu ostatniej godziny io 5,4% w ciągu ostatnich 24 godzin. Wzrósł także o 45% w ciągu ostatnich siedmiu dni io 189% w ciągu ostatnich 30. Co więcej, zaledwie kilka minut temu (w momencie pisania) ustanowił nowy rekord wszech czasów w wysokości 21,17 USD.

Wykres cen DeFi Kingdoms (JEWEL).

Zbudowany na Harmony ONE, DeFi Kingdoms to gra oparta na blockchain, która zawiera aspekty zdecentralizowanego finansowania. Jest porównywalny z Axie Infinity, a jego grywalne postacie można również wymieniać jako NFT. Zawiera jednak również własną zdecentralizowaną giełdę i pulę płynności, co czyni ją jedną z bardziej unikalnych gier typu blockchain.

Inwestorzy mogą handlować JEWEL w wersji Sushiswap Harmony One.

4. Shiba Inu (SHIB)

SHIB wynosi teraz 0,00003293 USD, co oznacza spadek o 2,7% w ciągu ostatnich 24 godzin. Spadł również o 15% w ciągu ostatniego tygodnia io 10% w ciągu ostatniego miesiąca.

Wykres ceny Shiba Inu (SHIB).

SHIB słabnie od dłuższego czasu. Jego średnia 30-dniowa była poniżej średniej 200-dniowej tuż po Bożym Narodzeniu. Podobnie jego wskaźnik RSI był w tym okresie w większości poniżej 50. Innymi słowy, jeśli uważasz, że przechodzi przez cykl, może to oznaczać wzrost w nadchodzących dniach lub tygodniach.

Sama z DOGE, SHIB jest najbardziej lubianą (lub wyszydzaną, w zależności od punktu widzenia) memową monetą na rynku. Ale z lojalną społecznością obserwujących, handlowcy nigdy nie mogą lekceważyć możliwości silnego wzrostu.

To również nadal się rozwija, wraz z uruchomieniem Doggy DAO, jego największym ostatnim wydarzeniem. Jest to zdecentralizowana, autonomiczna organizacja, która umożliwi posiadaczom SHIB głosowanie nad propozycjami zarządzania i finansowaniem projektów związanych z SHIB. Otwarcie ekosystemu Shiba Inu na większe zaangażowanie społeczności może pomóc przyciągnąć więcej użytkowników.

Ponadto Shiba Inu nie obyło się bez zachęcających wiadomości o adopcji w 2021 r. Na przykład w grudniu BitPay ogłosił, że będzie obsługiwać płatności za pomocą SHIB.

Właśnie dlatego, pomimo swojej kontrowersyjnej reputacji, SHIB jest jedną z naszych 5 najlepszych kryptowalut do kupowania po niskich cenach.

5. Piaskownica (PIASEK)

SAND spadł o 3,6% w ciągu ostatnich 24 godzin, po spadku do 5,63 USD. Oznacza to 13% spadek w ubiegłym tygodniu, a także 6% spadek w ubiegłym miesiącu.

Wykres cenowy Sandbox (SAND).

SAND należy skorygować w górę. Jego średnia 30-dniowa była poniżej 200-dniowej od około tygodnia. Tymczasem jego RSI również był w większości poniżej 50, co wskazuje, że jest nieco wyprzedany.

Jest też wiele powodów do optymizmu co do Sandbox w 2022 roku. Miała bardzo mocny rok 2021, sprzedając jedną działkę za 4,3 miliona dolarów na początku grudnia . Tylko w ostatnim tygodniu listopada sprzedała grunty o wartości 86 milionów dolarów , więcej niż jakakolwiek inna platforma powiązana z Metaverse.

A dzięki pozyskaniu 93 milionów dolarów od dużego funduszu VC SoftBank na początku listopada , ma bardzo dobrą pozycję do dalszego wzrostu. Właśnie dlatego, ponieważ metaverse mania będzie kontynuowana w 2022 roku, jest to jedna z naszych 5 najlepszych kryptowalut do kupowania po niskich cenach.

Kapitał zagrożony

Czytaj więcej:

Źródło: insidebitcoins.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy