19 dni temu

Wanderport planuje reorganizację Metaverse

SANTA MONICA, CA, 05 stycznia 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Wanderport Corporation (OTC Pink: WDRP), czołowy producent i dystrybutor żywności, napojów i produktów konsumenckich z naciskiem na dobre samopoczucie i zdrowy styl życia, ma przyjemność ogłosić plany reorganizacji i ekspansji w metawersie.

Zarząd Wanderport rozważał szereg opcji przekierowania działalności Spółki, aby skoncentrować się na nowej ścieżce o wyższym potencjale wzrostu i większej wartości dla akcjonariuszy. W efekcie Spółka na początku tego miesiąca dokona kilku kluczowych korekt w swojej działalności.

Wysiłki reorganizacyjne obejmą redukcję wyemitowanych akcji, konsolidację oferty produktów kawowych, zmianę w biznesie non-fungible token (NFT) i ekspansję na metaverse.

Zaległa redukcja akcji

W celu poprawy struktury kapitałowej Spółka będzie kontynuować starania o nabycie i umorzenie pewnej liczby swoich ograniczonych Akcji Zwykłych. Osiągnięto wstępne porozumienia i wkrótce zostaną ogłoszone ogłoszenia o umorzeniu udziałów.

Konsolidacja produktów kawowych

Firma skonsoliduje swoją ofertę kawy, przenosząc całą swoją kawę Sapa infuzowaną konopiami pod marką Crypto 9 Coffee. Kawa będzie nadal sprzedawana online za pośrednictwem swojego sklepu internetowego i Amazon.

Token narzędziowy ERC-20, Crypto 9, zaprojektowany jako token nagrody, nie był aktywnie wykorzystywany ze względu na ostatnie wysokie opłaty za gaz związane z blockchainem Ethereum. Spółka poszukuje możliwości obniżenia kosztów użytkowania i planuje ją wdrożyć w tym kwartale.

NFT

Oprócz nabywania NFT na targowiskach, firma zacznie produkować własne kolekcje. Zostaną one udostępnione na kilku kluczowych marketplace’ach, takich jak OpenSea czy Foundation. Oczekuje się, że wybicie pierwszej kolekcji nastąpi w przyszłym miesiącu.

Jako zachętę wszyscy nabywcy NFT otrzymają tokeny Crypto 9, a nabywcy krajowi otrzymają również torebkę kawy Crypto 9.

Metaverse

Metaverse to nowa ewolucja Internetu, prezentująca ogromny potencjał biznesowy w wielu branżach. Wanderport planuje ekspansję w tej przestrzeni, oferując produkty i usługi w obszarach, w tym między innymi: zdrowia i dobrego samopoczucia, rozrywki, podróży i edukacji.

Firma zacznie od wykorzystania istniejących metawersów, takich jak Decentraland, Sandbox i inne, aby stworzyć wirtualną obecność i stworzyć obiekty NFT dla tych przestrzeni. Odwiedzający mogą również prowadzić handel, kupując i sprzedając produkty i usługi w tych lokalizacjach.

„NFT odnotowały gwałtowny wzrost w 2021 r., co pomogło ułatwić szerokie przyjęcie kryptowalut” – skomentował Miki Takeuchi, dyrektor generalny. „Jesteśmy głęboko przekonani, że wzrost NFT wraz z metawersem będzie wykładniczy w 2022 roku. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy być aktywnym uczestnikiem tej przestrzeni, jednocześnie tworząc znaczącą wartość dla akcjonariuszy”.

O Wanderport Corporation

Wanderport Corporation jest czołowym producentem i dystrybutorem żywności, napojów i produktów konsumenckich z naciskiem na dobre samopoczucie i zdrowy styl życia. Jej najwyższej jakości mieszanki zdrowej kawy są obecnie sprzedawane w wielu butikowych sklepach detalicznych oraz w Internecie na stronach www.sapacoffee.com , www.crypto9coffee.com i www.amazon.com .

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://wanderportcorp.com .

Facebook: wanderportcorporation Twitter: @wanderportcorp Instagram: wanderportcorp

Źródło: e-cryptonews.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy