miesiąc temu

2022 ma być rokiem dominacji kryptowalut

Jak duży będzie rynek ekscytujących nowych kryptowalut i równie ekscytujących już istniejących?

Odpowiedź brzmi, że będzie absolutnie ogromny.

W obliczu zbliżającego się nowego roku analitycy finansowi z tradycyjnych banków i giełd fizycznych, a także entuzjaści i eksperci kryptowalut zaczynają ujawniać swoje prognozy na nadchodzący rok, a kryptowaluta jest w centrum uwagi.

Istnieje bardzo entuzjastyczny pogląd, że seria nowych kryptowalut prawdopodobnie zostanie wydana w 2022 roku, co ma nastąpić po sukcesie szeregu interesujących, nowo powstałych monet, które zyskały popularność w tym roku. Prawdopodobnie będą to monety stabilne i natywne, takie jak nasz własny XCM , aż po monety memowe, takie jak Dogecoin i Shiba Inu.

Rynek i zróżnicowany apetyt na wszystko, co związane z kryptowalutami, jest tak ogromny, że oczekuje się, że ustalone kryptowaluty będą nadal zyskiwać na wartości w dłuższej perspektywie i dominować w globalnym ekosystemie finansowym w jeszcze bardziej wszechstronny sposób niż w przeszłości. 2021.

Rok 2021 był kamieniem milowym dla głównych kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum, które absolutnie wykazały swoją siłę na dwa wyraźnie różne sposoby. Ethereum zyskało na wartości i zyskało wielu nowych zwolenników ze względu na ewolucję technologiczną, co oznacza, że ​​jego funkcjonalność smart kontraktów prawdopodobnie zmieni kształt przyszłego świata finansowego, w tym sposób prowadzenia działalności przez osoby prywatne i podmioty komercyjne.

Transakcje transgraniczne, pożyczki, umowy korporacyjne i rozliczenia są częścią przewagi Ethereum. Zaledwie kilka tygodni temu dwa banki inwestycyjne Tier 1, HSBC i Wells Fargo, przestały używać CLS Bank do rozliczania transakcji i zaczęły działać na blockchainie. To nie tylko jasno wyjaśnia, dokąd zmierzają inteligentne kontrakty, ale głośno krzyczy przez megafon.

Bitcoin wykazał, że jest całkowicie stabilny pod względem infrastruktury. Rozprawa chińskiego rządu z ogromnymi podmiotami wydobywczymi na kontynencie Republiki Ludowej w 2021 r. wywołała spekulacje, że do 70% infrastruktury wydobywczej Bitcoin zostanie zdziesiątkowane.

Tak nie było. Bitcoin zachował swoją nieskończoną naturę, a wydobycie nie stało się łatwiejsze. Pomimo bardzo taniej, a czasem nawet darmowej energii elektrycznej dostępnej dla wielu chińskich górników, którzy teraz przestali działać, Bitcoin nadal działał idealnie. Teraz wiele z tych wysokowydajnych platform wydobywczych zostało wyeksportowanych do Europy, Ameryki Północnej i na Kaukaz i wróciło do akcji, a nowe giganty wydobywcze pojawiły się na obszarach o rozsądnej cenie energii elektrycznej, takich jak Teksas.

Bitcoin ponownie zwyżkował w ostatnim tygodniu 2021 r. i znajduje się na liście przewidywań niektórych z najbardziej znanych analityków w świecie bankowości inwestycyjnej, aby ponownie osiągnąć wysoki wzrost w 2022 r.

Dlatego rok 2022 zapowiada się jako rok ugruntowanych kryptowalut i ich rosnącego wejścia do głównego nurtu, a także rok postępu technologicznego dla innych obszarów rozwoju blockchain.

Zobaczmy, czy przepowiednie Wall Street, że bitcoin osiągnie 100 000 $, spełnią się!

Źródło: coinmetro.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy