19 dni temu

200 milionów dolarów fundusz pożyczkowy na konopie indyjskie i marihuanę założony przez sieć StandardC

StandardC, lider w bankowości i usługach finansowych związanych z konopiami i marihuaną, ogłosił dziś, że jego partner pożyczkowy zamknął pierwszą pożyczkę w wysokości 5 milionów dolarów z nowo utworzonego funduszu o wartości 200 milionów dolarów dla wiodącego hodowcy marihuany za pomocą platformy StandardC. Ten partner ma rozległe doświadczenie w branży pożyczek na konopie indyjskie, ułatwiając pożyczki na nieruchomości i dostarczając kapitał na rozwój firmom takim jak Harbourside, Caliva i innym operatorom wielostanowym (MSO).

Podczas gdy większość pożyczkodawców jest niechętna obsłudze licencjonowanego przez państwo przemysłu konopi indyjskich, sieć pożyczkowa StandardC wkroczyła na nowy teren, oferując opłacalne finansowanie. Te nowe instrumenty kredytowe rozszerzyły możliwości sieci StandardC, która za pośrednictwem swojej sieci może teraz świadczyć ulepszone usługi bankowe dla ponad 1500 firm zajmujących się konopiami indyjskimi i marihuaną.

Cytowano słowa Roberta Manna , dyrektora generalnego StandardC:

 „Zbyt długo przemysł konopny nie był w stanie uzyskać pożyczek i linii kredytowych bez płacenia „podatku od konopi”, w którym pożyczkodawcy pobierają wygórowane odsetki i opłaty. Nasza sieć umożliwia konsorcjum pożyczkodawców, którzy mogą oferować opłacalne pożyczki na nieruchomości , linie kredytowe i nie tylko”.

Robert Baron , CXO StandardC, skomentował:

 „Chociaż wcześniej uważano, że pożyczki dla licencjonowanego przez państwo przemysłu konopi niosą ze sobą zbyt duże nieodłączne ryzyko, zastrzeżona technologia wstępnej kwalifikacji i monitorowania StandardC pomaga pożyczkodawcom zapewnić, że firmy zajmujące się konopiami działają zgodnie z prawem stanowym i federalnymi wytycznymi bankowymi, a tym samym zapewniając temu pożyczkodawcy większą gwarancję bezpieczeństwa jego pożyczek i linii kredytowych dla firm związanych z marihuaną." 

    Źródło: dailycoin.com
    Zgarnij darmowe kryptowaluty
    Aktualne airdropy