21 dni temu

2 z najlepszych stosunkowo nieznanych tokenów wymiany kryptowalut typu instant do kupienia

Natychmiastowe giełdy kryptowalut stały się dość popularne w ostatnich latach. W końcu inwestorzy kryptowalut zawsze szukali platform wymiany, które oferują niskie opłaty, niski poślizg i natychmiastowe swapy między ogromną różnorodnością aktywów kryptograficznych. Oto dlaczego te giełdy rozwijają się bardzo szybko:

  • Giełdy kryptograficzne swap są w pełni zdecentralizowane i jako takie nie podlegają powiernikowi i nie mają uprawnień, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

  • Ponieważ zdecentralizowane giełdy stawiają czoła wyzwaniom związanym z płynnością w przyszłości, największe korzyści odniosą natychmiastowe giełdy swap.

  • Giełdy oferują bezpieczniejszy, bardziej prywatny sposób wymiany kryptowalut z peer-to-peer, co preferuje większość inwestorów.

Uniswap (UNI) jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalut . Ale kolejne 2, które są stosunkowo nieznane, są w tej chwili bardzo dobrymi inwestycjami.

PiekarniaSwap (PIECZ)

BakerySwap (BAKE) to platforma De-Fi, która zapewnia kryptowaluty. Podobnie jak Uniswap (UNI), BakerySwap wykorzystuje zautomatyzowany protokół animatora rynku w celu zwiększenia płynności i utrzymania niskich opłat. Projekt opiera się na Binance Smart Chain i stara się oferować swoim klientom kompleksowy ekosystem De-Fi.

Źródło danych: Tradingview.com

W momencie raportowania BAKE, jego natywny token platformy, sprzedawał się za 1,15 USD. Token ma również kapitalizację rynkową w wysokości około 220 milionów dolarów. Oznacza to, że istnieje potencjał dalszego rozwoju, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że BakerySwap (BAKE) został uruchomiony w 2020 roku.

LuaSwap (LUA)

LuaSwap (LUA) towielołańcuchowy zautomatyzowany protokół animatora rynku, który umożliwia natychmiastową wymianę kryptowalut w ramach ekosystemu DeFi. Platforma opracowała również innowacyjne funkcje, które łączą płynność w różnych łańcuchach, zapewniając użytkownikom większą elastyczność i wygodę podczas handlu.

Jego natywny token zarządzania nosi nazwę LUA i w momencie pisania tego tekstu sprzedawał się po 0,06285 USD z kapitalizacją rynkową około 8,5 miliona USD. LUA również nie jest jeszcze dostępna na wielu głównych giełdach. Potencjał przyszłego wzrostu jest zatem całkiem dobry.

Źródło: coinjournal.net
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy