January 2022Zdobądź FREE krypto

Darmowe kryptowaluty za rejestrację i Airdropy na start za darmo

Aktualne okazje na darmowe kryptowaluty za rejestrację. Załap się na na rozdanie coinów w gorących airdropach. Otrzymaj krypto za darmo na start. Wykonuj zadania i otrzymuj nagrody w coinach. Bierz udział w losowaniu tokenów NFT. Stakuj swoje kryptowaluty

Lista aktualnych airdropów 2021

Witamy w coinspot.pl, darmowym źródle prezentującym najbardziej aktualne i legalne airdropy kryptowalut w Polsce i na świecie. Codziennie weryfikujemy i agregujemy airdropy i nagrody, aby zapewnić Ci najnowsze i najbardziej dochodowe możliwości zarabiania na krypto. Wybierz airdropa i postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby odebrać darmowe coiny.

Co to są airdropy?

Wiele giełd i startupów krypto dystrybuuje darmowe tokeny dla swoich społeczności, aby zwiększyć widoczność i zasięgi swojego projektu, zwiększyć krążącą podaż i stymulować handel. To są zabiegi typowo marketingowe. Te bezpłatne dystrybucje są powszechnie znane jako airdropy

Większość airdropów nagradzają cię tokenami za wykonanie prostych zadań w mediach społecznościowych (dołączenie do ich grupy telegramów, repost na Twitterze albo share na Facebooku itp.). Taki model marketingowy tworzy scenariusz korzystny dla wszystkich, ponieważ firma otrzymuje darmowy marketing, a Ty otrzymujesz darmowe kryptowaluty. Często zdarza się, że do zrzutu airdropów możesz załapać się jeśli posiadasz konto na danej giełdzie krypto , posiadasz dane tokeny albo po prostu posiadasz aktywne konto na giełdzie. Giełdy po prostu chcą ofiarować tokeny z airdropów użytkownikom aktywnie korzystających z ich usług.

Wiele airdropów kryptowalut ma system poleceń, który pozwala zarobić więcej tokenów

Poznaj 10 sposobów jak zarobić na kryptowalutach

W świecie krypto jest mnóstwo sposobów na zarobienie pieniędzy. Zerknij na listę poniżej.

  1. Airdropy i kraniki – Zgarniaj darmowe kryptowaluty za wykonanie szybkich zadań w social mediach albo klikaniu w banery bądz reklamy. Czasem wymagane jest podanie emaila, nr telefonu itd.
  2. Lending – Pożyczanie środków na scentralizowanych lub zdecentralizowanych platformach w celu zgarnięcia procentu od pożyczki.
  3. Staking – Jednym słowem jest to lokata czyli blokowanie środków na giełdzie lub na portfelu w celu zarabiana określonego procentu. Przykładową opcją na staking jest zakładka launchpad na giełdzie Binance.
  4. ICO/Presale- jest to metoda inwestowania, w projekty które jeszcze nie są ogólnie dostępne, wtedy liczymy że po wypuszczeniu danej kryptowaluty jej cena będzie większa niż zakup w przedsprzedaży.
  5. System Afiliacyjny – Jest to model zarabiania na poleceniach. Przykładowo jeśli Twój znajomy założy konto z Twojego polecenia to otrzymujesz darmowe krypto albo procent z jego obrotu na giełdzie. Pamiętaj by uważać na piramidy finansowe.
  6. Hodl – najprostsza metoda zarabiania na kryptowalutach, czyli kup, zapomnij, a jak wzrośnie to sprzedaj.
  7. Handel na giełdzie – kup tanio, sprzedaj drogo. Simple
  8. Kontrakty terminowe/dźwignia – metoda przeznaczona dla zaawansowanych i świadomych użytkowników, polega na graniu pożyczonymi aktywami (mniejszym kapitałem otwieramy większą pozycję).
  9. Własny kantor/biznes – założenie własnej działalności gospodarczej.
  10. Twórca – działalność internetowa (Instagram , YouTube).

Dlaczego projekty/startupy krypto i ICO rozdają tokeny za darmo?

Kryptowaluty mają wartość tylko dlatego, że ludzie w nie wierzą i uznają ich wartość. Wydaje się, że jest to czysta spekulacja, ale są wyjątki. Wiele projektów oferuje konkretne korzysci użytkownikom, dostarczają gotowy, działający produkt albo rozwiązują jakiś problem. Sytuacja jest analogiczna do klasycznych giełd, rynków walutowych i surowców. Im więcej osób posiada kryptowalutę, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zostanie ona powszechnie przyjęta i zyska na wartości. Airdropy są skuteczne ze względu na efekt wyposażenia, zjawisko, w którym ludzie przypisują wartość rzeczom tylko dlatego, że są ich właścicielami.

Budowanie społeczności jest najważniejsze dla każdego start-upu, nie tylko w przestrzeni blockchain. Dowód społeczności jest cenny dla ICO, STO i IEO.

Jeśli nie płacisz za produkt, jesteś produktem.

Wykonując zrzut lub nagrodę, projekt tworzy świadomość na temat ich ICO lub tokena. W rezultacie przyciąga do projektu ludzi, którzy inaczej by o nim nie słyszeli. Ponadto prowadzi to do symbolicznej aprecjacji ceny, ponieważ ludzie cenią aktywa, które posiadają, wyżej niż token, którego nie posiadają. Nazywa się to efektem wyposażenia.

Ponadto airdropy tworzą sieć ludzi, którzy są właścicielami tokenów. Jeśli umieścisz dystrybucję tokenów po ICO na wykresie kołowym, duża część tortu nadal jest własnością programistów lub zespołu. Kolejna duża część to osoby, które przystąpiły do ​​przedsprzedaży. Wreszcie rozsądna część jest własnością ludzi, którzy zainwestowali w ICO. Dlatego zrzut powietrza dodaje dodatkowy kawałek ciasta, a ten kawałek będzie zawierał większość ludzi.

Jakie są zalety airdropów dla startupów?

Przeprowadzając zrzut nagród (airdropów), startup DeFi może stworzyć masową świadomość swojego projektu, sprzedaży tokenów lub pre-ICO przy minimalnych kosztach. Kampanie w mediach społecznościowych sprawiają, że projekt staje się widoczny dla osób, które inaczej nigdy nie uznałyby jego istnienia. Airdropy mogą również stworzyć rozległą sieć użytkowników, którzy są zmotywowani do wspierania sukcesu projektu, robiąc razem takie rzeczy, jak głosowanie społeczności na aukcjach giełdowych.

Nagradzając właścicieli tokenów darmowymi zrzutami, projekty mogą również zachęcać użytkowników do długoterminowego trzymania (HODL) ich monet. Może to skutecznie obniżyć presję sprzedaży monety. Airdropy były popularną taktyką wśród niektórych z najbardziej udanych projektów kryptograficznych, takich jak NXT, WAVES, Uniswap, Bitcore i inne.

Obecnie widzimy, że startupy krypto są zaniepokojone nadchodzącymi regulacjami dotyczącymi blockchain i airdropowanych monet. Dlatego obserwujemy wzrost zrzutów i nagród, które wymagają przejścia KYC.

 

Co to jest KYC?

Poznaj swojego klienta (ang. Know your customer, KYC) – procedura należytej staranności oraz regulacja bankowa jaka jest wymagana, należy przeprowadzić instytucje finansowe oraz inne prawnie określone narzędzia do zidentyfikowania swoich klientów i uzyskania informacji, odpowiednich oraz trafnych informacji do prowadzenia interesów ze stroną zainteresowaną. W Stanach Zjednoczonych procedura KYC jest standardową polityką wprowadzoną jako opcja do Programu Identyfikacji Klienta, który powstał na mocy Ustawy Bank Secrecy Act oraz USA PATRIOT Act. Polityka KYC nabiera coraz szersze znaczenie globalne w kontekście rozpoznania płatniczego, pieniędzy i finansowania terroryzmu. Czytaj dalej

Jak odebrać swoje darmowe tokeny za rejestracje?

Proces składania wniosków różni się w zależności od projektu. Niektóre „dropy dla posiadaczy” automatycznie umieszczają tokeny w portfelach użytkowników, którzy posiadają określoną monetę. Inne projekty są oparte na migawkach i mogą być zgłaszane tylko przez użytkowników, którzy posiadali wymagany token podczas tworzenia migawki, czyli rekordu posiadaczy tokenów pobranych w określonym czasie / bloku.

Przykładem zrzutu posiadacza jest Byteball, który początkowo był dystrybuowany do posiadaczy Bitcoinów. Zrzucali także miesięczną ilość bajtów do portfeli posiadaczy Byteball proporcjonalnie do ilości BTC / GBYTE, które trzymali podczas zrzutu airdropu. Tego typu spadki mogą wywoływać emocje, które często powodują znaczne wsparcie cenowe dla danego projektu krypto.

Aby wziąć udział w Airdropach, najpewniej będziesz potrzebować aktywnych kont w portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Telegram. Powinieneś także mieć konto Bitcointalk.org, ponieważ niektóre spadki wymagają od uczestników umieszczenia dowodu własności w wątkach na forum. Większość zrzutów nagród będzie wymagać dołączenia do grupy Telegram i udostępniania postów na Facebooku i Twitterze. Po wykonaniu czynności związanych z rezerwacją nagród często będziesz musiał wypełnić formularz, podając swoją nazwę użytkownika i adres portfela na który otrzymasz swoje darmowe kryptowaluty.

Każdy zrzut ma inny zestaw reguł. Obecny trend z nowymi zrzutami wymaga retweetów na Twitterze, zwykle potrzebujesz minimalnej liczby obserwujących. Upewnij się, że masz aktywne konta w mediach społecznościowych, aby kwalifikować się do tych bezpłatnych tokenów kryptograficznych.

Obecnie większość airdropów wymaga dołączenia do kanału Telegram, więc pobierz aplikację Telegram.

Ukończ darmowe zrzuty kryptowalut dzięki CoinSpot.
Inne możliwe wymagania to:

Regularnie sprawdzaj adres portfela, aby sprawdzić, czy nie otrzymałeś zrzutów z zaskoczenia. Platformy takie jak Waves, Komodo czy EOS zapewniły darmowe zrzuty dla swoich rodzimych posiadaczy monet bez wcześniejszego powiadomienia.

Jeśli jesteś inwestorem posiadającym zróżnicowany portfel monet, prawdopodobnie otrzymasz więcej j darmowych kryptowalut, ponieważ ta koncepcja zyskuje na popularności.

Gdzie sprzedać swoje kryptowaluty z airdropów?

A więc teraz masz swoje darmowe kryptowaluty i co robisz? Możesz je sprzedać na dowolnej giełdzie kryptowalutowej np. Binance albo Bybit.

Mamy nadzieję, że dołączysz do jak największej liczby airdropów bo ich wartość z czasem wzrasta. To może być najłatwiejszy sposób na zarobek w domu. Wiele projektów, które obecnie znajdują się na liście 40 najlepszych monet, wykonało zrzuty lotnicze na wczesnym etapie, jak NEM, DECRED i Ripple. Nie musisz od razu sprzedawać swojej darmowej kryptowaluty, nie ma nic złego w byciu HODLerem.

Co to jest ICO?

Wyobraź sobie: jesteś startupem z Doliny Krzemowej i masz świetny pomysł na nowy system kryptowalut. Być może chcesz usprawnić system płatności dla rodziców / opiekunów, aby był cyfrowy i szyfrowany. Co za świetny pomysł! Nazwijmy to BabyCoin. Jedynym problemem jest to, że potrzebujesz ludzi, aby dać ci pieniądze, abyś mógł faktycznie stworzyć walutę. Teraz możesz udać się do banku lub spróbować pozyskać inwestorów venture capital, ale co by było, gdybyś mógł zebrać pieniądze bez konieczności rezygnacji z jakiejkolwiek własności firmy? Wejdź do ICO.

Oto jak to działa. Tworzysz dokument szczegółowo opisujący dokładnie, jak będzie działał system (zwykle nazywany white paper), tworzysz ładną stronę internetową i wyjaśniasz, dlaczego jest to świetny pomysł, który może być bardzo przydatny. Następnie prosisz ludzi o przesłanie Ci pieniędzy (zwykle Bitcoin lub Ether, ale możesz też wziąć fiat) iw zamian odsyłasz im trochę BabyCoin. Mając nadzieję, że BabyCoin będzie często używany i będzie w powszechnym obiegu, co podniesie wartość waluty.

Należy zauważyć, że w przeciwieństwie do pierwszej oferty publicznej (IPO), inwestowanie w ICO nie spowoduje, że będziesz mieć udział w firmie, której przekazujesz pieniądze. Pamiętaj o ryzyku związanym z wahaniami cen kryptowalut.

Czym są kraniki kryptowalut?

Krany kryptograficzne działają poprzez dystrybucję niewielkich ilości kryptowalut w ramach podejmowanych działań, zwykle poprzez oglądanie reklam, wykonywanie mikrozadań lub nawet granie w gry. Krany dzielą się przychodami z reklam z powrotem do użytkowników w postaci kryptowalut.

Duże zastrzeżenie: krany wymagają dużo pracy, a zwrot z inwestycji w przypadku oglądania reklam za niewielkie kwoty często nie jest tego wart. Przykładowe działające i sprawdzone kraniki kryptowalutowe to MinePI albo  ZEN

Zgarniaj darmowe tokeny online w domu

Dzięki nowej technologii blockchain rodzą się nowe możliwości. Możesz teraz łatwo zarabiać kryptowaluty z domu, zbierając zrzuty i nagrody. Jednak to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy w zaciszu własnej kanapy.

Jestem nowy w świecie krypto. Gdzie zacząć?

Witaj we wspaniałym, nowym świecie blockchaina!

Cieszymy się, że trafiłeś na CoinSpot.pl aby znaleźć wartościowe airdropy. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pokonać techniczne przeszkody, które możesz napotkać jako wczesny użytkownik w świecie krypto. Sprawdź kilka poniższych linków na początek przygody z krypto:

Bitcoin i kryptowaluty – jak zacząć?

Kryptowaluty – jak zacząć w 2021?

Jakie są popularne błędy początkujących w świecie krypto?

Poradnik startowy kryptowalutowy

Darmowa wtyczka z Chrome & Brave z aktualnymi airdropami

Największa lista airdropów (angielski język)

Spora lista aktualnych airdropów krypto

January 2022

Najnowsze Airdropy i darmowe NFT: